BANNER SON 4 

RAMAZAN BEREKETİNİ BU HİLALİN ALTINDA PAYLAŞALIM!

Türk Kızılayı Manisa Şubesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda paketi kampanyasına 27 Mayıs 2017 cumartesi günü başlıyor.

Kipa işbirliğinde yürütülecek olan “Ramazan bereketini bu hilalin altında paylaşalım” sloganıyla düzenlenen Kampanya kapsamında, Ramazan Ayı içersinde Forum Magnesia Alışveriş Merkezi içindeki Kipa mağazasındaki “Ramazan Paketi Alanı’nda bağışlamak istediği kadar paketi alan hayırsever, Türk Kızılayı standına yönlendirilecek. Bağışı alan Kızılay görevlisi, paketin üzerine Türk Kızılayı logosunu yapıştıracak ve bağış makbuzu ile müşteriden koliyi teslim alacak.

Konu hakkında açıklama yapan Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Cemal Kahraman, “Bilindiği üzere 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü Ramazan ayının ilk günü. Kardeşliğin doruklara çıktığı bu ayda Biz de Kızılay Manisa Şubesi olarak Ramazan ayının anlam ve önemini en yoğun şekilde yaşamak ve yaşatmak için hazırlıklarımızı tamamladık. Kipa ile birlikte yürüteceğimiz gıda paketi kampanyası için kolları sıvadık. Ramazan Ayı boyunca Kipa Mağazasının açık olduğu süre içerisinde Kızılay görevlisi Kipa mağazasının giriş kapısında hayırsever halkımızın bağışlarını kabul edecek ve ihtiyaç sahiplerine yönlendirecekler. Ayrıca hayırsever vatandaşlarımız Kipa mağazaları dışında Şube Başkanlığımıza gelerek 50,00 TL’lik gıda çeki bağışı ile bir ailenin ramazan ihtiyacını karşılayabilir. Manisa Halkına buradan hayırlı Ramazanlar diler, maddi manevi desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza şükranlarımızı sunarız. ” dedi.

TÜRK KIZILAYI MANİSA ŞUBE BAŞKANLIĞINA BAĞIŞ YAPMAK VE BİLGİ ALMAK İÇİN:

Telefon             : (0236) 231 15 99 – 231 20 97

Faks                : (0236) 231 20 97

Web                : www.manisakizilay.org.tr

E-posta           : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres              : 75.Yıl Mahallesi 5347 Sokak No:10 Kat:2 MANİSA ( Adliye Sarayı Karşısı)

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses